SAS - Türkiye İş Ortağı

Smartmind Uzmanlığı ve SAS İş Ortaklığıyla Veri Analitiği Çözümleri

SAS Türkiye iş ortağı olarak Smartmind, profesyonel ekibiyle, veri analitiği, veri analizi, istatistik, büyük veri analizi konularında hızlı ve kesin çözümler sunar. Veri analitiği hizmetleri söz konusu olduğunda kuruluşların farklı ihtiyaçları olabilir. Elli yılı aşkın deneyimiyle SAS, büyük hacimli verileri güvenli bir ortamda işleyebilen mükemmel veri analitiği modelleri geliştirmiştir.

DATA

SAS, veri erişimini ve hazırlığı kolaylaştırır, veri kalitesini iyileştirir ve analitik projelerinizin üretkenliğini artırmak için en uygun süreçleri sağlar. SAS yüksek standartlara sahiptir ve bu yüksek standartlar iş ortaklarına aktarılır.

Keşfet

SAS veya Python, R veya Lua gibi açık kaynaklarla güç, hız veya güvenlik kaybetmeden yenilik yapabilirsiniz. Bir veri bilimcisinin bakış açısından, SAS'ın öğrenilmesi ve hata ayıklaması kolaydır.

Her Durum için Çözüm

SAS’ta her durum için özelleştirilmiş ürünler bulabilirsiniz. Dolandırıcılık tespiti, içerik analizi veya performans değerlendirmesi ile ilgili olarak ihtiyaçlarınızı karşılayacak bir SAS ürününe ulaşabilirsiniz.

Neden SAS?

SAS yazılımı, yeni nesil iş zekası yazılımı ve hizmetleri konusunda pazar lideridir. SAS Enstitüsü, dünyanın en büyük özel yazılım şirketlerinden biridir. Büyük miktarda veriden okunabilir ve yapılandırılmış veriye geçiş sağlayan iş zekâsı uygulamaları ile veri ambarı, analitik ve geleneksel bilişim teknoloji uygulamalarını tamamen entegre eden bir yapıya sahiptir.

SAS, analitik ve büyük verilerin işlenmesi alanında iş dünyasında en çok talep gören veri analitiği yazılımlarından biridir. SAS, önemli bir araştırma veri analiz aracıdır; büyük verilerle çalışır ve sonuçları grafikler ve raporlar halinde sunar.

SAS, diğer istatistiksel programlar (SAS, SPSS, Excel, Minitab, Stata, Systat vb. programlar tarafından oluşturulan veri dosyalarının doğrudan veya dosya dönüştürme yazılımı aracılığıyla bir SAS programına dahil edilmesi sağlanır) tarafından oluşturulan veri dosyalarını okuyabilir. Bu nedenle, bu istatistiksel paketlerin kullanıcıları için SAS hiçbir sıkıntı çıkarmaz; bu paketler tarafından oluşturulan veri dosyalarını SAS dosya formatına dönüştürmek mümkündür.

SAS programlamada, daha önce hâkim olduğunuz veya yönettiğiniz veri biçimlerini terk etmenize gerek kalmaz. Bu biçimler, Oracle, DB2 gibi veri tabanı yazılımları tarafından oluşturulan ve desteklenen biçimleri de içerir.

 
 
Analitik Hizmetlerde Doğru Seçim

Kurumunuz için analitik hizmetler öngörüyorsanız ilk tercihiniz kesinlikle SAS olmalıdır. SAS yazılımı, diğer analitik programlarda bulunmayan, her tür kuruluş için büyük fayda sağlayacak birçok özelliğe sahiptir.

Verilerinizden en iyi şekilde yararlanabilmeniz için doğru veri analizi modellerini kullanıyor olmanız gerekir. SAS'ın analitik hizmetler için en büyük özelliklerinden biri, büyük verileri işleme yeteneğidir.

Bilginin kurumsal başarıya ayrılmaz bir şekilde bağlı olduğu bir çağda yaşıyoruz. Bu nedenle, verilerin temizlenirken, işlenirken ve analiz edilirken güvenliği de çok önemlidir. SAS, analitik hizmetleri ve güvenliği birleştiren en iyi analitik modellerden biridir. SAS kapalı bir programlama dili üzerine kurulu olduğu için verilerin güvenliğini sağlamak daha kolaydır.

SAS, şirketlere SAS analitik hizmetlerinin kurulumunda ve yönetiminde yardımcı olacak mükemmel bir destek sistemine sahiptir. SAS, kurulum ve yönetimi sağlamak için dünya çapında uzman şirketlerle çalışır. SAS tarafından belirlenen yüksek standartları karşılayan bu şirketler, gerekli kalifikasyonu elde etmeden önce sıkı bir şekilde eğitilir. Smartmind, SAS hizmetlerini Türkiye’de ve tüm dünyada dağıtma konusunda SAS iş ortağı ve SAS bayisi statüsüne sahiptir.

SAS, 40 Yılı Aşkın Tecrübe

SAS, dünyanın dört bir yanındaki müşterilere verileri zekaya dönüştürmeleri için güç ve ilham verir.

SAS, verilerinden anında değer elde etmek isteyen kuruluşlar için güvenilir bir analitik güç merkezidir. Derin analitik çözümleri ve geniş endüstri bilgisi ile müşterilerimizin kendilerini güvende hissetmelerini sağlar. SAS ile verilerinizden içgörüler keşfedebilir ve hepsini anlamlandırabilirsiniz. Daha doğru kararlar verebilirsiniz.

SAS, veri analizlerinde ihtiyaç duyabileceğiniz her konuda yardımcı olabilecek çok yönlü ve güçlü bir yazılımdır. SAS, çeşitli giriş ve çıkış biçimleriyle esnektir. Tanımlayıcı, çıkarımsal ve tahmin edici istatistiksel analiz türleri için çok sayıda prosedüre sahiptir. SAS Sistemi, benzer mimariye sahip modüller tarafından paylaşılan entegre bir sistem olduğundan, bir modüle hakim olduğunuzda, bilgiyi diğer modüllere kolayca aktarabilirsiniz.

SAS Programlama Dili, veriye dayalı karar verme bilimi olarak tanımlanır. Ham veriler yapılandırılmış ve okunabilir veriler haline getirilir. Verilerin incelenmesi ile son kararı insanlar verir. İş kararlarını oluşturabilmek için tekrarlanan geçmiş işlemleri ve prosedürleri kullanır. İş analitiği, verileri inceleyerek eğilimleri ve kalıpları gözlemler ve kar elde etmek için işi bu yönde şekillendirir.

SAS çözümleri, süreçlerin ve platformların sorunsuz entegrasyonuna olanak tanıyan, açık ve ölçeklenebilir, kanıtlanmış bir zeka mimarisi üzerine kuruludur. SAS, en son teknolojileri yakından takip eder ve kendini güncel tutar. Birçok teknolojiye kolayca entegre olabilecek esnek bir yapıya sahiptir.

 
Let's talk about how we can transform your business!
Get in touch with our team
info@smartmind.com.tr