SMARTMIND

Verinin bulunduğu her yerde hizmet vermektedir.
ANALİTİK ÇÖZÜMLER
Smartmind A.Ş. veri bilimleri odağında kurumsal altyapılara yönelik mühendislik hizmeti veren bir teknoloji firmasıdır. Smartmind verinin bulunduğu ve deneyimli uzmana ihtiyaç duyulan bütün sektörlerde hizmet veren aktif bir firmadır.

Alanında yetkin, deneyimli ve uzun yıllar sektörde katma değerli çalışmalar yapmış kurucularının önderliğinde dinamik, yetkin ve uzman bir ekibe sahiptir. Veri dünyasının ihtiyaç duyduğu, veri ambarı, analitik-modelleme-karar destek sistemleri, büyük veri ve veri madenciliği özelinde çözümler üretir.

Vizyonu, veri bilimleri alanında teknoloji ile uyumlu yenilikçi çözümler üretebilen, ürettiği hızlı, etkin, etik ve profesyonel çözümler ile sektörün ihtiyaçlarını karşılayabilen alanında lider bir kuruluş olmaktır.

HISTORY OF PARTNERSHIPS

Smartmind, alanında lider iş ortakları ile birlikte en iyi çözümleri sunar.

Smartmind kuruldu
Smartmind A.Ş. veri bilimleri odağında kurumsal altyapılara yönelik mühendislik hizmeti veren bir teknoloji firmasıdır.
 
Oracle iş ortaklığı başladı
Oracle ürünleri, piyasada bulunan diğer veritabanlarına kıyasla yüksek performans yeteneği ile ölçeklenebilir ve güvenlidir.
 
Microstrategy iş ortaklığı başladı
Verilerinizi anlaşılabilir halde doğru kişilere ulaştırmanın en güvenilir ve kapsamlı çözümlerini sunan MicroStrategy ile tanışmaya hazır mısınız?
 
SAS iş ortaklığı başladı
SAS, veri erişimini ve hazırlığı kolaylaştırır, veri kalitesini iyileştirir ve analitik projelerinizin üretkenliğini artırmak için en uygun süreçleri sağlar.
 
IBM iş ortaklığı başladı
IBM Türkiye iş ortağı olarak Smartmind, profesyonel ekibiyle, veri analitiği, veri analizi, istatistik, büyük veri analizi konularında hızlı ve kesin çözümler sunar.

 

Smartmind kuruldu İstanbul

 

Oracle iş ortaklığı

 

MicroStrategy iş ortaklığı

 

SAS iş ortaklığı

 

IBM iş ortaklığı
YÖNETİM KURULU

A. Emre ÖZTUNA - GENEL MÜDÜR

A. Emre Öztuna, İstanbul Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği Bölümü'nden mezun oldu. 15 yılı aşkın süredir, Veritabanı Tasarımı, Veri Ambarı Tasarımı, Karar Destek Sistemleri Tasarımı ve Uygulaması, Çok Boyutlu Analiz, İş Zekâsı (BI) danışmanlığı konularında büyük ölçekli BT projelerinde, çeşitli yönetsel ve uzman pozisyonlarında görevler almaktadır.

Yazılım geliştirme sürecine etkin katılımın sağlanması için, kamu kurum ve kuruluşlarının BT personelinin eğitim, destek ve yönlendirilmesi konularında ileri deneyim sahibidir. Oracle ve SAS yazılımlarında ileri yetkinliğe sahiptir.

Dr. Osman Tolga KASKATI – İŞ GELİŞTİRME MÜDÜRÜ

Dr. Kaskatı, Hacettepe Üniversitesi İstatistik Bölümü'nden mezun olduktan sonra yüksek lisans ve doktora çalışmalarını Ankara Üniversitesi Biyoistatistik Anabilim Dalı'nda tamamlamıştır. Üniversitelerde Analitik Yöntemler ve Veri Yönetimi, İstatistik Projeleri, Veri Madenciliği ve İstatistik Uygulamaları konularında ders vermektedir.

Büyük ve orta ölçekli birçok projede Analitik ve Veri Madenciliği uzmanlığı sağlamış ve proje yöneticiliği yapmıştır. Kamu Sektöründe İş Geliştirme alanında; Avrupa Birliği, Birleşmiş Milletler, Dünya Bankası ve TÜBİTAK tarafından finanse edilen Sosyal, Adalet, Ulaştırma, Turizm, Enerji, Bilişim, Sağlık, Eğitim, Finans ve Eğitim İstatistikleri alanlarındaki programlarda Proje Döngüsü Yönetimi ve Proje Uygulama çalışmaları konularında engin tecrübeye sahiptir.

Süleyman AKKUM - Kurucu Ortak, Veri Ambarı & İş Zekası Çözümleri

Süleyman Akkum, Ege Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği Bölümü'nden mezun olduktan sonra Maltepe Üniversitesi MBA bölümü'nde yüksek lisansını tamamlamıştır.

12 yılı aşkın süredir, sigorta, banka, telekom başta olmak üzere bir çok alanda büyük ve orta ölçekli veri ambarı ve iş zekası projeleri gerçekleştirmiştir.

Veri Ambarı Analizi ve Tasarımı, ETL (Extract, Transform, Load), İş Zekâsı (BI), İleri Analitik, Büyük Veri konularında büyük ölçekli BT projelerinde çeşitli yönetsel ve uzman roller üstlenmekte ve aynı zamanda bu konularda eğitimler vermektedir.

Rauf Dilsiz -Yönetici Ortak, Satış

Rauf Dilsiz, İstanbul Bilgi Üniversitesi Bilgisayar Bilimleri Bölümü’nden mezun oldu. 2016 yılında İstanbul Bilgi Üniversitesi'nde İşletme (MBA) bölümünde yüksek lisansını tamamladı.

Yaklaşık 10 yıldır, banka, sigorta, emeklilik, üretim, perakende, enerji, telekom başta olmak üzere birçok alanda çeşitli işler geliştirmiştir. Son 5 yıldır yine bu sektörlerde Veri Ambarı, İş Zekâsı, İleri Analitik, Büyük Veri, Veritabanı ve Kurumsal Performans Yönetimi konularında iş geliştirmekte ve çeşitli satış çözümlerinde yer almaktadır.

Veri Analizi ve Analitik Çözümler

Veri her yerdedir. Var olan dijital veri miktarı her geçen gün hızla artmaktadır. İki yılda bir ikiye katlanan bu veri akışı yaşamımıza yön vermektedir. IBM verilerine göre, 2012 yılında her gün 2,5 milyar gigabayt (GB) veri üretildi..

Veri Bilimi, istatistik, matematik, programlama, problem çözme, verileri ustaca ele alma, farklı bir şeye bakma yeteneği ve verileri temizleme, hazırlama ve hizalama faaliyetlerinin birleşimidir.

  • Veritabanı mühendisliği, veritabanı yönetim sistemi oluşturma sürecidir. Uzman mühendislerimiz, kuruluşunuz için en uygun veri yönetim sistemini tasarlar ve oluşturur.

  • Veri ambarı, iş zekası konsolidasyonunun en önemli unsurlarından biridir. Aynı zamanda kurumsal veri ambarı olarak da bilinir. Tüm farklı veri analizi ve veri raporlama biçimlerinin organize edilmesini sağlar.

  • Veri bilimi, basit anlamda, verileri anlama ve bilgi çıkarmaya çalışırken kullanılan tekniklerin tamamıdır.

Ne elde edersiniz

Mevcut iş ve teknik hedeflerinizi destekleyen ve gelecekteki değişimlere ayak uydurabilen esnek veri platformlarına sahip olursunuz.

Yatırım Maliyetiniz Düşer

Projenizde gereksiz yatırımlardan kurtulursunuz. Gelecekteki gelişmelere kolayca adapte olabilen esnek bir mimariye sahip olursunuz.

Müşterilerinizi Tanırsınız

Müşterileriniz hakkında daha fazla bilgiye sahip olursunuz. Müşterilerinizin ihtiyaçlarını ve süreçlerini çok daha kolay takip edersiniz.

Gelişmiş Analitikler

Gelişmiş istatistik analizlerle çok daha doğru sonuçlar elde edersiniz. Verilerinizin kalite ve doğruluğunu artırırsınız.

Artan Karlılık

Doğru platformlar sayesinde gereksiz yatırımlardan kurtulursunuz. Gelecek nesil teknolojilerle uyumlu, esnek bir mimariniz olur.

Esnek Mimari

Gelecekteki muhtemel değişikliklere kolayca adapte olabilen esnek platformlara sahip olursunuz.

Ortak Dijital Platformlar

Uygulanan standartlar sayesinde, birçok teknoloji platformu ile uyumlu bir şekilde çalışabilen sistemlere sahip olursunuz.

BYS Global
Smartmind is affiliated to BYS Global Network

İşinizi nasıl dönüştürebileceğimiz hakkında konuşalım!
Bizimle iletişime geçin
info@smartmind.com.tr